Sokára

2012.06.20 14:16

Hát, megvallom szintén, sokmindent nem csináltam az elmúlt 3-4 napban, de minden nap felnéztem, így görbüljek meg: G

:D

Időnként fellelek 1-2 helyesírási (gépelési) hibát, és ilyenkor javítok rajta. Megkérlek benneteket, hogy ha ti láttok, nyugodtan üzenjétek meg nekem, hogy javíthassam. XD Úgy tűnik, tényleg összevesznek az agyféltekéim időnként. Sok hoyg van a hogy helyett, vagy vgy a vagy és mg a még helyett. Sajnálatos helyesírási hibák. És képzeljétek el, ráadásul még csúnyán is írok. :D